"Biće nezaboravno"

Senidah niže uspjehe: Tri rasprodana koncerta u Sava Centru

Autor: Žene.ba
Senidah
Senidah bilježi sve veće uspjehe na regionalnoj muzičkoj sceni.

Svojom posebnom energijom, prepoznatljivim glasom, specifičnim stilom i hitovima osvaja publiku gdje god da se pojavi.

Još jedan pokazatelj njene velike popularnosti i karijere koja ide uzlaznom putanjom jeste i treći rasprodani Sava Centar u Beogradu.

Nakon objave da je i treći datum rasprodan, oglasili su se organizatori.

“Kao organizatori, možemo planirati produkciju, scenu, svjetla i svaki detalj večeri.

Ali ovo što se trenutno dešava ne može da se isplanira. Ovo radi publika. Ljudi. I posebna emocija koju nosi Senidah.

Ovakvi momenti podsjećaju zašto radimo ovaj posao.

Beograde…

vidimo se uskoro.

I biće nezaboravno”, poručili su iz S Musica.

Ne sumnjamo da će Senidah prirediti pravi muzički spektakl u Sava Centru kroz autorski koncept „Moje sunce“, koji izlazi iz okvira klasičnog koncerta i ulazi u prostor intime, senzualnosti i snažne ženske energije.

Ovoga puta Senidah otkriva novu dimenziju izraza – ženu koja stoji mirno, diše duboko i čijom energijom se sve oko nje pokreće.

Nakon Beograda, Senidah nastavlja i s koncertima u BiH , 18. jula nastupit će u Banja Luci, dok je koncert u Zenici zakazan za 30. oktobar u Areni.

© Copyright 2005. - 2026. Radio M Media Group.
Sva prava zadržana.
Dizajn i programiranje: Lampa.ba