neobičan outfit

U 43. godini čeka treće dijete: Anne Hathaway zablistala na premijeri novog filma

Autor: Žene.ba
Foto: Instagram
Anne Hathaway pojavila se na premijeri svog novog filma u Los Angelesu u izdanju koje je odmah privuklo pažnju. 

Glumica, koja sa suprugom Adamom Shulmanom očekuje treće dijete, odlučila je naglasiti trudnički stomak kombinacijom kratkog svilenog topa i širokih farmerica.

Hathaway je u nedjelju, 9. augusta, stigla na svjetsku premijeru filma „The End of Oak Street“, u kojem glumi zajedno s Ewanom McGregorom. Za ovu priliku odabrala je kreaciju brenda Atelier Prabal Gurung – skulpturalni top na jedno rame od svijetloplavog svilenog materijala, s produženim dijelom koji je padao niz tijelo.

Gornji dio kombinovala je s vrlo širokim farmerkama niskog struka i upečatljivim crveno-ružičastim cipelama na visoku potpeticu. Modni detalji dodatno su upotpunili izdanje – nosila je viseće naušnice i nekoliko narukvica ukrašenih zlatnim i kristalnim detaljima.

Poseban akcent dala je frizuri i šminki. Kosu je podigla u visoki rep, dok je usne naglasila intenzivnom crvenom nijansom koja se savršeno uklopila s detaljima na njenom outfitu.

Glumica je vijest o trećoj trudnoći podijelila u junu. Anne i Adam već imaju dvojicu sinova, Jonathana koji ima 10 godina i Jacka koji ima sedam godina.

„Sada sve doživljavam drugačije“

Hathaway je na premijeri govorila i o tome kako joj ova trudnoća izgleda u poređenju s prethodne dvije. Prva dva puta bila je u tridesetim godinama, dok sada kroz trudnoću prolazi u 40-im.

Objasnila je da se njen pogled na život značajno promijenio nakon četrdesete godine. Danas, kako kaže, više cijeni sadašnji trenutak, zahvalnost i vrijeme koje provodi sa svojim najbližima.

„Ne čuvam život za neku buduću verziju sebe“, poručila je glumica, naglašavajući da joj je važno da bude prisutna i uživa u onome što joj se događa upravo sada.

Na premijeri predstavila i novi film

„The End of Oak Street“ donosi neobičnu naučnofantastičnu priču. Hathaway i McGregor igraju supružnike čija se porodica suočava s pojavom dinosaura u vlastitom komšiluku.

Govoreći o snimanju, Hathaway je atmosferu na setu opisala kao veoma zabavnu. Glumačka ekipa, prema njenim riječima, bila je posebno povezana, a intenzivne scene trčanja i bježanja od dinosaurusa često su se pretvarale u smijeh kada bi se kamere ugasile.

Zbog toga je cijelo iskustvo snimanja u šali opisala kao svojevrsni „kamp za dinosauruse“.

Za Hathaway tako ova premijera nije bila samo prilika da predstavi novi filmski projekat već i jedno od prvih velikih javnih pojavljivanja otkako je objavila da će po treći put postati majka.

© Copyright 2005. - 2026. Radio M Media Group.
Sva prava zadržana.
Dizajn i programiranje: Lampa.ba