zdravstveni problemi
Jessie J ponovo hospitalizirana šest sedmica nakon operacije raka dojke
Poznata britanska pjevačica Jessie J zabrinula je svoje fanove nakon što je objavila da je ponovo završila u bolnici, svega šest sedmica nakon operacije raka dojke.
Na svom Instagram profilu podijelila je da je neočekivano morala biti hospitalizirana zbog infekcije i blage prisutnosti tekućine u plućima.
"Teško mi je udahnuti do kraja, ali mrzim biti u bolnici“, napisala je.![]()
Pjevačica je potvrdila da se ne radi o krvnom ugrušku i da će daljnje pretrage obavljati kao vanjski pacijent.

Jessie J je ranije otvoreno govorila o teškom iskustvu borbe s rakom dojke, ističući da joj je najteži trenutak bio ulazak u operacijsku salu.
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu