Budvanska publika sinoć je imala priliku uživati u koncertu Dine Merlina, koji je upravo u ovom crnogorskom gradu nastupio po prvi put nakon objave novog albuma.
Nastup je održan na trgu ispred Starog grada, a kako i dolikuje Merlinovim koncertima – publika je pjevala svaku pjesmu zajedno s njim.
Osim bezvremenskih hitova, izveo je i nekoliko pjesama s albuma „Mi“, koji je publika s nestrpljenjem čekala više od deset godina.
Ovim nastupom, simbolično je otvorena i ljetna sezona u Budvi, a energija na koncertu pokazala je koliko je Merlin nedostajao publici regiona.
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu