MUP Kantona Sarajevo objavio je da je na javnom dočeku Nove 2026. godine, bilo oko 64.000 posjetilaca.
"Javni skup centralnog dočeka Nove 2026. godine u Sarajevu, na platou Vrbanja, završen je u 1:30 sati. Protekao je u sigurnom okruženju bez incidenata", navedeno je iz MUP-a KS.
Podsjetimo, Sarajevo je svečano dočekalo 2026. godinu uz veliki javni doček koji se održao na prostoru iza Sarajevo City Centra.
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu