Glumica Jessica Alba odlučila je da iskoristi slobodno vrijeme dok je u karantinu i maksimalno se zabavi sa svojom porodicom.
Osmislila je zanimljivu koreografiju pa ju je u dnevnoj sobi uz muziku izvela u društvu svog muža Keša Vorena i kćerki Onor Mari i Hejven Garner, ali nije im baš sve uspijevalo iz prvog puta.
Zabavnu večer u svojoj porodici glumica je snimila i podijelila na društvenoj mreži Instagram, opisavši kako se provodi u karantinu.
- Uspjeli smo iz 182. puta. Trajalo je cijelu noć, ali je bilo tako zabavno - napisala je u opisu.
Pogledajte i video zanimljive koreografije.
Žene.ba
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu