Irina Shayk se vratila nakon milanske Sedmice mode i sada sve više vremena provodi sa svojom kćeri Leom. Jučer je manekenka zajedno s kćeri otišla u šetnju u jedan od parkova u New Yorku.

Za neformalni izgled 33-godišnja ljepotica odabrala je majicu s printom Star Wars i vojničke čizme. Prisjetimo se, military model će ove godine doživjeti veliki comeback i već ga dosta često viđamo među celebrityjima i manekenkama.

Oversized duljina savršeno je naglašavala Irinine duge i vitke noge. A njezina kći je bila obučena u lik balerine: u ružičastom bodiju i voluminoznoj tutu-suknji.
Index.hr
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu