Nina Badrić objavila je fotografije s prijateljem Sašom Jokovićem i čestitala mu rođendan.
''Sretan rođendan, srećo moja voljena, još najmanje 50", napisala je pjevačica u opis objave.
Inače, Nina je ranije navela da je Saša bio uz nju u svim važnim trenucima života.
"Već 20 godina stojimo jedno uz drugo. Saša je moja porodica. Prijatelj kakav se rijetko sreće, duša, oslonac, smijeh, a i rame za plakanje. A što se šminke tiče, da se ne lažemo: još uvijek je najbolji na svijetu", napisala je prošle godine na Instagramu.
Žene.ba
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu