Javna ustanova Centar za sport i rekreaciju, čiji je osnivač Općina Centar, u saradnji sa Akademijom Bushido, u subotu, 7. decembra, organizuje kurs samoodbrane za žene.
Kurs će se održati u gimnastičkoj sali FIS-a u Ulici Mis Irbina 10 sa početkom u 17.45 sati.
Kurs je posvećen sigurnosti i samopouzdanju žena. Ovaj kurs već tri decenije pruža praktične vještine koje mogu pomoći da se žene osjećaju snažno i spremno u svakodnevnim situacijama, saopćeno je iz Općine Centar.
"Pridružite nam se i naučite kako da zaštitite sebe i svoje najmilije, u sigurnom i podržavajućem okruženju", poručili su organizatori.
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu