Građani Sarajeva iskoristili su sunčano prijepodne da uživaju u šetnji i u baštama brojnih kafića u centru grada.
Naš fotoreporter prošetao je najprometnijim ulicama glavnog bh. grada, te zabilježio pozitivnu i lijepu atmosferu koja vlada među građanima i turistima.
Proljeće je stiglo, a iako još uvijek nije vruće, neki su se odlučili osvježiti sladoledom.
U našoj fotogaleriji pogledajte kako izgleda sunčana subota u Sarajevu.
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu