ipak su par?

Džejla i Jakov ponovo zajedno: Nakon Kotora sada su snimljeni u Zagrebu

Autor: Žene.ba
Foto: Story.hr
Bosanskohercegovačka pjevačica Džejla Ramović i hrvatski pjevač Jakov Jozinović ponovo su privukli pažnju javnosti nakon što su zajedno snimljeni u Zagrebu.

Jakov je prvo obavio kupovinu, a potom je u društvu Džejle prošetao gradom. Fotografije je objavio Story.hr.

Njihovo zajedničko pojavljivanje dodatno je pojačalo ranija nagađanja da su u vezi.

Džejla je prije toga na Instagramu podijelila fotografiju iz frizerskog salona u Zagrebu. Na njoj je nosila istu košulju koju je imala i tokom šetnje s Jakovom.

Nakon boravka u Zagrebu, Džejla je sinoć nastupila u Osijeku, u okviru manifestacije Dani prvog hrvatskog piva. Iste večeri nastupio je i Dženan Lončarević, dok je publiku kao predgrupa zabavljala Grupa Royal.

Priče o njihovoj navodnoj vezi počele su nakon što je Jakov na Instagramu objavio snimak na kojem ga ljubi djevojka za koju su mnogi zaključili da je Džejla. Objavu je ubrzo uklonio.

Njih dvoje su nedavno zajedno boravili i u Kotoru, ali se do danas nisu javno oglasili o nagađanjima da su u vezi.

© Copyright 2005. - 2026. Radio M Media Group.
Sva prava zadržana.
Dizajn i programiranje: Lampa.ba