Aleksandra Prijović sutra će održati četvrti koncert u Sarajevu u sklopu svoje turneje Od istoka do zapada. Dan prije nastupa, pjevačica se odlučila opustiti s ekipom u jednom od sarajevskih restorana.
Prijović je stigla u Sarajevo, gdje se, uz završne pripreme za koncert, posvetila druženju s cijelim timom, uživajući u večeri i muzici.
Pjevačica je ranije najavila da će ovu uspješnu turneju zaokružiti s još po jednim koncertom u Zagrebu, Sarajevu i Beogradu.
Pretposljednji, 62. koncert turneje, održat će se u Sarajevu, 6. decembra, čime će Aleksandra Prijović još jednom oboriti rekord i ući u historiju kao jedini izvođač koji je održao četiri koncerta u sarajevskoj Zetri.
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu