'Imamo i mi konja za utrku'

Hana Hadžiavdagić: Melania i Lauren su me iskopirale

Autor: Žene.ba
Hana Hadžiavdagić: Melania i Lauren su me iskopirale
FOTO: Ilustracija

Influenserica Hana Hadžiavdagić izazvala je pažnju na Instagramu uspoređujući svoju odjevnu kombinaciju s Melanijom Trump, koja je mamila uzdahe na inauguraciji svog supruga.

Na snimci iz prethodnog događaja, Hana je nosila bijelu haljinu i šešir sličan onom koji je Melania nosila na inauguraciji Donalda Trumpa.

U opisu objave, Hana je napisala: "Imamo i mi konja za utrku. Melaniju imamo, ali Trumpa nemamo", čime je izazvala brojne reakcije svojih pratiteljki koje su je pohvalile, a neki su je usporedili s Melanijom.

Hana je također komentirala odjevnu kombinaciju Lauren Sanchez, zaručnice Jeffa Bezosa, koja je na Trumpovoj inauguraciji nosila bijeli komplet, tvrdeći da je Lauren "iskopirala" njen stil.