Umjesto blještavila i šljokica, Kendall Jenner je za novogodišnju noć odlučila odjenuti nešto sasvim drugačije.
Još jednom je pokazala svoju ljubav prema neonskim bojama pa je pripijene hlače od lateksa iskombinirala s jarkozelenim topićem.
https://www.instagram.com/p/BsGlh0Rj9nT/?utm_source=ig_embed
"Jako mi se sviđaju nijanse zelene u posljednje vrijeme", napisala je Kendall u opisu fotografije.
Manekenka je i na očima nosila liniju zelenog tuša te zlatno-zelene naušnice koje su sjajno pristajale uz cjelokupni look.

Podsjetimo, Kendall je na božićnu Kardashian-Jenner zabavu nosila toaletu u identičnoj nijansi zelene.
https://www.instagram.com/p/BrzXzHTDQjc/?utm_source=ig_embed
Index.hr
Evo šta nosi ovog ljeta
Ilda Bunjo za Žene.ba: "Moj stil je odvažan, a ove trendove u 2026. preskačem"
Sve na jednom mjestu